BAHÇELİ, TÜRKİYE’NİN BEKA SORUNUNUN KAYNAĞI, SENİN GİBİ PİSLİKLERİN KİRLİ ZİHNİYETİDİR. KURDİSTAN, SOYLU KURD HALKI GİBİ HEP VARDI. ANLADIN MI SÜBYANCI BOZUNTUSU. KURDİSTAN’IN BEKA SORUNU ASLA VE ASLA OLMAYACAK

0

Halkın milli duygularını sömürerek ,insan kanı akıtarak yaşamaya alışmış olan sapık, sübyancı bozuntusu Bahçeli iti, “Kurdistan diye bir yer asla olmayacak” diye havlamış. Havladığın gibi hazmetmesini de öğreneceksin.
Kurdistan’ın sahibi soylu Kurd Halkı, senin gibilerin havlamasına önem vermez. Kurdistan’ın varlığı da senin gibilerin teyidine ihtiyaç duymaz. On iki bin yıllık soylu tarihe sahiptir Kurdistan. Senin gibilerinin havlamaları, bu tarihi gerçeği değiştirmez.

MHP camiasında, kendi şahsına saygısı olanlar, öncelikle senin gibi kirli pislik kişiliksizlerden kurtulmaları gerekir. Sonra da, Kurd Halkının hak ve hukukuna saygıyla, gerçekçi temelde kalıcı çözüm üretmeye yoğunlaşmalıdırlar. Aksi durumda, Türkiye diye bir ülke, arşivlerin tozlu-karanlık raflarında tarihi bilgi olarak kalır.

Türklük adı daha Kurdistan topraklarında yok iken, Anadolu, Mezopotamya topraklarında Türklük adına yapılan zulüm ve barbarlıklarla kirlenmemişken, Dünya’nın en büyük üç imparatorluğundan ikisi, soylu Kurd halkına aitti. 1514 yılında, Amasya Kasrê Şîrîn’de Osmanlı Sultanı ve Kurdistan Kralları arasında imzalanan müttefiklik anlaşmasında imzalar Kurdistan ve Osmanlı temsilcileri tarafından atılmıştır. O dönemde Osmanlı, bir aile devletidir.

Kurdistan ise 28 Krallıktan oluşan on bir bin beş yüz yıllık Devlet idi. Osmanlı’yı Yavuz Selim, Kurdistan’ı ise 28 Kral temsil etti. Bedlis Kralı Şeref Xan(Han) 28 Kralından biriydi. Şerefname adlı Kurdistan Tarihi kitabında o anlaşmanın detayları var. Bu, kısa tarihi bilgileri belirtirken, Bahçeli gibi sübyancı sapıkların havlamasıyla, tarihi gerçekler elbette değişmez. İki nedenle bu konuyu yazmayı zorunlu gördüm.

1- Kendilerini Osmanlı Torunu olarak kabul eden Türkler, böylesi asil tarihi ortaklığı, Bahçeli gibi pislik kokan kişiliksizler yüzünden unutmasınlar.
Karşılıklı saygı temelinde görüşmelerle sorunumuzu çözelim. Madem bir arada yaşayamıyoruz, ayrılıp karşılıklı saygı temelinde iyi komşuluk yapalım. Kurd halkı, susturulamaz ve asla yok edilemez. Kimse kendini kandırmasın.

2- Biz Kurd’ler, R.T Erdoğan’ın Bahçeli pisliğiyle aynı seviyeye düştüğünü görelim.

23-03-2019

Saygılarımla, Hisên Baybaş

279total visits,1visits today