EŞKİYA DEVLETİN YÖNETİCİLERİNİN KAN EMİCİ VAMPİRLERDEN OLUŞMASI DOĞALDIR

0

Her çeşit barbarik uygulamalara rağmen, Devlet yönetiminin faşist prensipler temelinde kurulup yönetildiği Türkiye’de siyasi faaliyetler yürüten partilerin hepsi aynı yasal haklar çerçevesinde kurulduğunu hatırlatmak istiyorum.

Ak Parti, MHP, CHP, İyi Parti ve diğer siyasi partiler gibi HDP de aynı siyasi partiler kanununa uygun kurulmuş ve aynı kanunlar çerçevesinde faaliyet yürütüyorlar. Yani, kanun nezdinde Ak Parti hangi haklara sahip ise HDP de aynı haklara sahiptir.
PKK ise, Türkiye kanunları nezdinde Ak Parti ve HDP’den farklı olarak yasaklı bir siyasi harekettir.

Eğer HDP, PKK ile aynı konumda olsaydı HDP de PKK gibi yasaklanırdı. Bu gerçek durum karşısında, Türkiye’yi yönetmekle görevli olanların “PKK ne ise HDP de aynısıdır” diyebilmeleri alçaklık, ahlaksızlık, barbarlık olduğu kadar, Türkiye’nin mevcut kanunlarına göre SUÇ’tur. Cumhurbaşkanı koltuğunda oturan şahsın bu ifadeyi sürekli olarak kullanıyor olmasına rağmen, hiçbir Cumhuriyet savcısının veya Yüksek Seçim Kurulu’nun hiç bu ahlaksızlığa müdahale etmemesi, Devlet yapısının yok olduğunun kanıtıdır. Tarafsız görev yapmak için yemin etmiş olan Cumhurbaşkanının bu barbarca maskaralığının gerçek anlamı “benim elimde güç var, istediğimi yaparım” dır.

Türkiye, 1923 yılında faşist prensipler üzerine kurulduğunu, faşizmi aşan çirkefliklerle yönetilmiş olduğunu da hepimiz gibi bütün Dünya da biliyor. Bunun için Birleşmiş Milletler ve uluslararası insan hakları temsilciliği yetkisine sahip kurumların her yıl Türkiye hakkında yazmış oldukları raporlara bakmak yeterlidir. Faşist anlayış ve barbarca uygulamalarla yönetilen eşkıya devlet yapısı, eninde sonunda yıkılmaya mahkumdur. Derebeyliği eşkıyalığından kurtulamayan Türkiye ve kan emici vampir ruhlu yöneticilerine mesaj olsun.

Kurdistan’da yaptığınız tahribat ve Kurd Halkına yönelik barbaca zulüm ve sitemli soykırım uygulamasının bedelini Kurdistan Birleşik Devletleri Hükümetinin Kurdçü tokatıyla ödemeye başlayacaksınız. Torunlarınız, suçlarınızın bedelini çok daha fazla acılarla ödeyecekler. Ektiğiniz ne ise biçeceğiniz ürün de odur. Em bi xwedê u bixwe bawerên.

06-02-2019

Saygılarımla, Hüseyin Baybaşin

301total visits,1visits today