ÇALIŞMALARIMIZA, SORU, ELEŞTİRİ VE KATILIMLARINIZLA DESTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

0

Kurdistan Birleşik Devletleri çalışmaları Hükümet eliyle yürütülüyor. Hükümet’e katılım çalışmaları da titizlikle ve Kurdizm disiplin kurallarına uygun olarak yürütülüyor. Görev sorumluluğumuzun ağırlığının bilincindeyiz. Halkımızın mağduriyet ve beklentilerinin de bilincindeyiz. Takipçi dostlarımızın ve soylu Halkımızın anlayışlarına sığınarak “ne yapmamız gerektiğinin de bilincinde” olduğumuzun bilinmesini istiyoruz.

Kurdistan Birleşik Devletleri Projesi, tesadüfen oluşmadığının anlaşılması önemlidir. Hükümet kurulması kararı da tesadüfen verilmiş bir karar değildir. 24-Temmuz tarihinde İsviçre’nin Lozan şehri Le Château d’OUCHY binasında Hükümet ilan edilmesinin kararı gibi atılıyor olan her adım, hedefe ulaşmak için gerekli adımlardır.

Kurd Halkı’nın bu bilinçli ve ölçülü olduğu kadar kararlı adımı birçok çevreyi rahatsız etmiştir. Bize ulaşan bilgiler bizim için sürpriz değildir. Kurd u Kurdistan davasını kendileri için çorba kaşıklayacakları tencere gibi görenlerin korkakça yaklaşımlarının yanı sıra işgal gücü barbar devletlerin, özellikle faşist Türkiye devlet yöneticilerinin kendi işbirlikçi leş kargaları devletler ile bize ve çalışma arkadaşlarımıza yönelik it gibi ulumaları, tuzak tezgahlarıyla saldırmaları elbette bize sürpriz olmaz.

Kurdistan Birleşik Devletleri Hükümeti
olarak bizler, soylu Kurd Halkının Bağımsızlık kervanıyız. İt ulumaları, sahibinin bildik sesidir. Vız gelir tırız gider. Baskıyı, ulumaları mücadelemize sermaye ettik.
Kurd u Kurdistan davasına bizim, karar ve bakış açımızla ve de inançla bağlı saygıdeğer soydaşlarımızdan aldığımız destek, bize olağanüstü enerji veriyor. Kurd u Kurdistan davasına inanarak hizmet ediyor olan Kurdistani siyasi hareketler ve şahsiyetler ile sürekli olarak iletişim halindeyiz. Bize ulaşan eleştirileri çok önemsiyor ve değerlendiriyoruz. Her bireye ayrı ayrı ulaşamıyoruz. Bunun içinde anlayışınıza sığınıyoruz. Soru ve eleştirilerini bize ulaştırmaya önem vermenizi rica ediyoruz. Kurdizm ideolojisinin yol göstericiliğiyle Kurdistan Birleşik Devletleri projesi, başarının adresidir.

15-11-2018

Saygılarımla, Hüseyin Baybaşin

293total visits,1visits today