KURD U KURDİSTAN DAVASININ FIRTINASI VE İŞGAL GÜÇLERİYLE İŞBİRLİKÇİLERİN GELECEĞİ

0

Kurdistan topraklarını işgal etmiş olan faşist devletlerin barbar yöneticileri, işbirlikçileriyle aynı masada oturup kristal bardaklarını tokuşturarak, Kurd kanı içerek Kurd halkının vatanının servetini nasıl çalıp paylaşacaklarının hesabını yapmayı kendi dini ahlaki prensiplerine uygun görüyor olabilirler.
Kurdistan Birleşik Devletleri Hükümeti bu zulmün yasal boyutunu onların hepsine hatırlatıyor ve madalyonun diğer yüzünü suratlarına çarparak hesap vermekten kurtulamayacaklarını duyuruyor.

Recep Tayyip Erdoğan şahsında siz faşist barbarlar Kurdistan’ın soylu kahramanlarını Kurdistan’ın kutsal topraklarında çukurlara gömmekten zevk alarak övünebilirsiniz. Kirli zihniyet ve sapık ilişkilerinizle onurlu şerefli Kurd şahsiyetlerin Kurdistan’ın kutsal topraklarında gömülmeyi asalet ahzettiklerini elbette anlayamazsınız.
Sizler hangi lağım çukurlarına gömüleceğinizin hesabını yaptınız mı?

Saddam kadar şanslı olmayabilirsiniz. Hitlere benzemeye özenerek zulüm etmeyi marifet olarak kabul eden sen ve senin gibilerin için lağım çukurları da bulunamayabilir.

Kurd u Kurdistan davasının fırtınası sizin gibi pislikleri nereye savuracağının hesabıyla uğraşmayacak.
Kurd u Kurdistan davası fırtınası Kurdistan Birleşik Devletleri Hükümeti kontrolünde Mersin’den Hazar denizine oradan da Hint denizine kadar olan Kurdistan haritası dahilindeki Kurdistan coğrafyasında yaşayan soylu Kurd halkı için güvenli yaşam düzeni kurmakla meşguldür.

28-10-2018

Saygılarımla, Hüseyin Baybaşin

286total visits,1visits today