BİR FACEBOOK TAKİPÇİSİ MESAJ YOLLAMIŞ. AL SANA VE SENİN GİBİLERE İNSANLIK DERSİ GİBİ CEVAP

0

“Bizim bayrağımız, ay yıldızlı bayraktır. Sizin bayrağınızı emperyalistler çizmiş.”
Bu mesajları gönderen şahsiyet ya çok cahildir ya da art niyetlidir. Belki de hem cahil hem de art niyetlidir.

Mezopotamya, Anadolu ve Kurdistan coğrafyasında Türk ve Türklük hiç bilinmez iken onlarca Kurd İmparatorluk Devletleri ve yüzlerce Krallık Devletleri vardı. Şerefxan Bedlisi beş yüz yıl önce Kurdçe olarak yazmış olduğu Şerefname adında Kurdistan tarihini yazmış. Osmanlı ile 1514 yılında Amasya’da Kurd Kral’larıyla imzalanmış olan müttefik antlaşmasında hazır bulunan Bedlis Kralı Şerefxan Bedlisi, büyük Kurd Kral Sultan Selahaddin Eyubi’nin ayaklarının tozundan oluşan Osmanlı İmparatorluğunun Kurd’ler tarafından nasıl sahiplenip korunduklarını canlı tanık sıfatıyla yazmış. Kurd u Kurdistan tarihini de detaylarıyla yazmış. Okumanı tavsiye ederim.

Osmanlı’nın nasıl parçalandığını, Osmanlı toprakları gibi Kurdistan’ın da aynı işgal gücü tarafından parçalandığını, Birinci Dünya Savaşı Emperyalistleri olan İngiliz ve Fransız’ların, Osmanlı topraklarında ve Kurdistan topraklarında Türkiye, Suriye ve Irak’ın sınırlarını nasıl çizdiklerini ve yönetimlerini de kendi uşaklarına verdiklerini, belgeleriyle yazmış olan Osmanlı Paşası, Ekrem Cemil Paşa’nın “Kurdistan kısa tarihi” adlı kitabı da okursan, cahillikten kurtulursun.
Türklüğün faşist zihniyetini taşıyorsan, art niyetli olarak yaşayıp insanlık anlayışını anlayamadan ölüp gideceksin.

Türkiye’yi Emperyalistler Kurd Sykes-Picot antlaşması 1916 yılında İngiliz ve Fransız’lar arasında varılan karar antlaşmasıdır. Mustafa Kemal, İsmet İnönü ver bir grup Osmanlı Komutanları İngilizler tarafından Şark cephesinden alınıp İstanbul’a 1918 tarihinde getirildiler. 1919 yılında Mustafa Kemal İngilizlerin emriyle ve kontrolünde İstanbul’dan Samsun’a, oradan da Erzurum’a gidip Kurd beyleriyle Federasyon antlaşması yaptılar. Kurdistan askeri gücü İzmir’e kadar gitti. Sivas Kongresinde Mustafa Kemal ve çetesine yeni Türkiye’nin adı, sınırları, yeni kanunları, yeni giysileri, yeni alfabe ve harfleri dikte edildi.

Tarih 1919 idi. Mustafa Kemal, İngilizlerin emriyle Kurd’leri kandırdı. Osmanlı tamamen yok olnca(1923) yine İngilizlerin emriyle Mustafa Kemal Kurd’lere soykırım uygulamaya başladı. Çünkü, Kurd Kral’ları, Osmanlı’ya karşı savaşmak için Emperyalist işgal güçleriyle anlaşmayı kabul etmediler.
Osmanlı arşivleri ve Cumhuriyet’in kuruluş dönemi arşivleri bu bilgileri içeriyor. Ayrıca Mustafa Kemal’in hayatının yazılmış ”Tek Adam” Ebedi Şef ve İsmet İnönü’nün hayatının yazıldığı “İkinci Adam” Milli Şef adlı kitaplar ile “Atatürk’ün anıları” adlı kitaplarda yukarıda yazmış olduğum bilgileri içermektedir.

Senin gibilerin Ay yıldızlı bayrak dedikleri de esasen yeşil zemin üstünde ay yıldız bayrağıdır. Daha Türklük Kurdistan’da bilinmiyorken, daha Osmanlı diye bir devlet yok iken, birçok Kurd Krallığı yeşil zemin üzerinde ay yıldızlı bayrak kullanıyorlardı. Türk’lük adına, Kurd bayraklarından biri olan ay yıldızlı bayrak kırmızı zemine oturtuldu.
Yani, bugün Türk bayrağı olarak bilinen bayrak Kurd’lerden çalınmış ve barışın, huzurun temsili olan yeşil renk, kan rengine dönüştürülmüştür.

Emperyalistler sayesinde Kurdistan’ın kutsal topraklarını işgal etmiş, bayrağını kirletmiş olan sizin gibi kuduz köpekleri, doğruları görmek, doğruları kabul etmek ve insan gibi yaşamak için kutsal topraklarımızı tek etmeniz gerekiyor.
Şimdi, Türklük adına suç ve günahlarınızı örtbas etmek amacıyla çok daha fazla kuduzluk yapıyor olmanızı anlıyorum. Ama doğrular örtbas edilemez. İstediğiniz gibi ve istediğiniz kadar kudurmuşluğunuzu ve barbarlığınızı artırın. Bugün için gücünüz var diye Kurdistan topraklarını Ananızın malı olarak gösterebilirsiniz.
Gücünüz de tarihiniz ve yaşam tarzınız gibi kirlidir.

Kutsal Kurdistan topraklarından kirli devletiniz, yaşam tarzınız ve gücünüzle birlikte defolup gideceksiniz. Sizin Atatürk denen babanız Anıtkabir’den çıkıp gelse de sizi kurtaramaz.
Kurdistan topraklarına Emperyalistler sayesinde yerleştiniz. Aynı Emperyalistler ile birlikte, Türklük adına ne varsa, topraklarımızdan kovacağız. Hiç dansözler gibi kıvırmayın. Kıvırsanız da fark etmez. Kurdistan Halkı, Kurdistan Birleşik Devletleri çatısı, Kurdistan bayrağının Kurd ulusal marşı eşliğinde yükseldiği kendi evlerinde yaşamaya hazırlanıyor.

06-10-2018

Saygılarımla, Hüseyin Baybaşin

555total visits,1visits today