TEHDİTLERDEN KORKMAK İÇİN ÇOK GENÇ, UCUZ VAADLERE SIĞINMAK İÇİN ÇOK YAŞLIYIM

0

Osmanlı İmparatorluğunun parçalanmasıyla Kurdistan’ın da parçalanmasıyla Orta Doğu’da dengesizliğin oluşturduğu istikrarsızlık süregeldi. İşgal güçleriyle Türkiye, Suriye ve Irak gibi işbirliği yapmayan Kurd Halkı 95 yıldır özgürlük mücadelesini sürdürürken olağanüstü acı, bedeller ödüyor.

Kurd Halkı işgal güçleriyle anlaşma yaparak Osmanlı’ya karşı savaşmadı. Osmanlı’nın yok edilmesiyle, Kurd Halkı, Türkler ile birlikte yaşamak istediklerinde ısrar edip yine işgal gücü olan İngiliz ve Fransız devletleriyle işbirliği anlaşmasını red ettiler. 1923 yılından bugüne kadar, Kurd halkı en kalleş ve ahlaksız zulum dayatmasını Türklerden gördü.

1923 yılından beri işgal güçleriyle işbirliği yaptıkları için devlet olabilenlerden biri olan Türkiye’yi yönetenler sürekli olarak, biz Kurd işgal güçleriyle işbirliği yapmakla suçlarken hiç utanmıyorlar. Kalleşliğin sembolü olan barbarlar, Kurd Halkına iftira yağmuruyla yıkanıp temizlenemeyecekler.

Bugün için, Kurd Halkı kendileri için yaşamak kararını uygulayacaklar.
Kurdistan topraklarını işgal etmiş olup en iğrenç yöntemlerle Kurd Halkına yönelik soykırım uygulayan Türkiye devletini yönetenler, Kurd Halkını, dış güçlerle anlaşma yaparak bölücülük yaptıklarını söylerken, elbette utanmayacaklar. Aynı birinci Dünya Savaşı sürecinde yapmış oldukları gibi. İşgal güçleriyle anlaşıp iş birliği yaptılar. Kurd Halkının milli serveti ve kanı ile besleniyorlar. Onların barbarlıklarına direnen soylu Kurd bireylerine de hiç utanmadan terörist diyorlar.

Bu ortamda, bizi İsrail ve ABD ile iş birliği yaparak Kurdistan Birleşik Devletlerini kurmakla suçluyorlar.
Not olarak söyleyelim kirli zihniyetinizle, bizi etkileyip yolumuzdan döndüremeyeceksiniz. İsrail ve ABD gibi Devletler ile işbirliği anlaşmasıyla Kurdistan Birleşik Devletlerinin sınırları belirlenmiş ve kurulmuş bile. Bürokratik işlemlerin tamamlanmasının işlemleri yürüyor.

Kurdistan topraklarını işgal altında tutuyor olup, Kurd Halkına yönelik sistemli olarak barbarca soykırım uygulayanlar, kendi zulum bataklığınızda boğulacaksınız. Siz barbarlar, Kurd Halkını asla korkutamadınız. Sürekli olarak, iğrenç oyunlarınızla, yobazlıklarınızla Kurd Halkımızı Kendi Devletlerini kurmaya yöneltti.
Artık geriye dönüşü yoktur. Zorla işgal etmiş olduğunuz, barbarca kirletip, soyup talan ettiğiniz Kurdistan topraklarından defolup gideceksiniz. Kurdistan vatandaşı olarak yaşamak isteyenleriniz Kurdistan Birleşik Devletleri kanunları tarafından korunacaklardır.

Kurd Halkı, bu hedefe ulaşmayı başaracaktır. Başarıya ulaşmak yolunda yapılacak çalışmalar, bu amaca malzemedir. İsrail Devleti ile işbirliği Kurd Halkının çıkarına ve yararınadır. ABD ile işbirliği anlaşması Kurd Halkı için Devletleşmenin anahtarıdır. Kurd Halkı, Devletleşmek amacıyla, Kurdistan topraklarını işgal etmiş olan leş kargası, Fitne ocağı barbarların dışında, Dünya’nın herhangi bir gücüyle işbirliği anlaşmasını sağlayabilmeyi büyük kazanım olarak kabul etmeleri gerektiğinin bilincindedir.

Kurdistan Birleşik Devletleri projesinin çalışmaları açıkça yürütülüyor. Yöntemler, şimdiye kadar Kurd Halkı adına yapılmış olan çalışma yöntemlerinden farklıdır. Hedef, başarıdır.

Şahsıma yönelik ucuz muhasebe anlayışıyla yaklaşımlar, bilinen kokuşmuş yobazlıklardır. Yaşamım herekse açık kitaptır. Bana ulaşan, şahsım için yapılan vaad’lere itibar etmek ve yobazca tehditleri değerlendirmeye zamanım yok. Ayrıca yaşım çok genç. Şahsıma yönelik yıpratmak amacıyla yapılan iftiralara, korkutmak amacıyla yapılan tehditlere aklım ermez. Dedim ya, daha yaşım çok genç.
Yalnızca, Kurdistan Birleşik Devletlerinin resmileşmesini sağlamaya, çalışmaya aklım eriyor.

Kurd Halkı, er geç kendi topraklarının efendisi ve kendi Devletinin yöneticisi olacak. Bu adımı atmak bizim kuşaklara nasip olmuş. Bi serbilindî, bijî Kurd u Kurdistan.

05-07-2018

Saygılarımla, Hüseyin Baybaşin

841total visits,1visits today