TÜRKİYE’DE SEÇİM TERÖRÜ

0

Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti kuruluş sürecinde ve ilk iktidar döneminde nasıl değiştiğine inandırmaya çalıştı hepimizi. İkinci iktidar döneminin ilk yıllarında adalet, hak, hukuk alanında devrim sayılacak başarılar ve kalkınma atılımı gerçekleşti. Sonrasında adım adım geriye gidildi. Şimdi ise Türkiye’nin devlet yapısı işleyişi 1924’lere indi. Daha da geriye gidip Cumhuriyet yapısı da yok olup gidecek.
Bunları bildiğimizi hatırlatalım.
Eğer bu seçimde Erdoğan ve çetesi çökertilmez ise Türkiye’nin adı İşid olarak değişirse şaşırmayın. Bunu da hepimiz görelim.

Türkiye’yi yönetenler, sürekli olarak “Türkiye’yi Kurd kardeşlerimizle birlikte kurduk” diyorlar. Doğrudur. Birlikte kurduk. Kurmaz olsaydık. Çünkü kuruluşun tamamlanmasıyla, Türklük adına Kurd Halkı sırtından bıçaklandı. Her neyse. Bu gerçekleri tekrarlayıp kafanızı yormayacağım. Evet. Beraber kurduk. Anlaşamıyoruz. Bıçak kemiğe dayandı. Ayrılıyoruz. Barbarlıklarınıza, kalleşçe bizi sırtımızdan bıçaklamanıza, YETER dedik.
Beraber kurduğumuz Vatanda ortağız. Mersin’den düz çizgi Karadeniz’e çıkın. Burası Kurdistan topraklarına dahildir. Mersin-Karadeniz çizgisinden Yunanistan, Bulgaristan kara sınırına kadar Türkiye’nin olsun. Adını İşid mi yaparsınız. Sübyancı Bahçeli mi yaparsınız. Sizi ilgilendiren bir iş. Türkiye tarafında kalan Kurd nüfusu Kurdistan’a, Kurdistan tarafında kalan Türk nüfusu da Türkiye tarafına geçsin.

24 Haziran 2018 tarihinde Türkiye’de Halkın terörize edilerek seçime sürüklendiği gerçeğini de bilelim. Bizim açımızdan seçim terörizmi de sonuçları hayırlı değil. Buna rağmen Kurd Halkı’nın siyasi temsilcileri, Kurd halkının oylarını bir araya getirmeyi başarmalıdırlar. Bunu başarmaya odaklanmalıdırlar.
Ak Parti’nin bugünkü yönetiminin Kurd kanında elleri olduğu gerçeği göz önündedir. Ak Parti’nin bugünkü yönetimine oy verecek her Kurd, Kurd’lerin katillerine oy verdiğini bilmelidir. Ak Parti’yi yöneten kadro’nun egemenleri faşist kişiliklerdir. Kalanları da korkak, fırsatçı şerefsiz kişiliklerdir. Gerçek olan, hepsi Kurd katilidirler. Kurd katiline oy verebilecek Kurd bireyi, kendi vicdani ve ahlaki muhasebesini yapmalıdır. Ancak her Kurd bireyi mutlaka oyunu kullanmalıdır. Kurd katili yönetimi son bulmalıdır. Yeni gelecek yönetim Kurd dostu olmayacak. Ak köpek kara köpek farkından ibaret olacak yeni yönetim. Ancak yeni yönetim oluşursa, Kurd Halkına, hak ve hukukuna daha çok saygılı davranmak zorunda kalacak. Her iki sonuçta da bizler, Kurdistan Birleşik Devletleri’ni resmileştirme hedefine koşar adım ulaşacağız.

Ak Parti’nin soyguncu barbar ve Kurd düşmanı yöneticileri bu seçimi kayıp edeceklerini fark edeceklerinde Türkiye’yi kaos ortamına sürükleyeceklerdir. Halkımızın buna, bu ihtimale hazırlıklı olmaları farz’dır.
Barbarlar, bu seçimi oldu bittiyle kazanmak amacıyla cambazlık yaptılar. Bahçeli sübyancısıyla ittifak ve bu cambazlık oyunu, Ak Parti’yi yöneten leş kargalarının seçimi kazanamayacaklarını çok iyi bildikleri içindir.
Bu yüzyıl Kurdistan Halkınındır.
Kurdistan Birleşik Devletleri’nin resmiyet kazanıp Dünya’nın en uygar örnek ülkesi olacağını da çok iyi bilelim.

Dem, dem a Kurd u Kurdistan’ê ye.

24-04-2018

Saygılarımla, Hüseyin Baybaşin

492total visits,1visits today