AFRİN, KURDİSTAN BİRLEŞİK DEVLETLERİNİN RESMİLEŞMESİNE GİDEN YOLUN ANAHTARIDIR. BUNU UNUTMAMAK LAZIM!

0

Diyanet işleri başkanı Ali Erbaş ”bizim askerimiz yaptığı savaşı İslam ahlakına göre yapıyor, onun için Afrin’de yavaş ilerliyor” diye açıklama yapmış. Bay Erbaş dün Sakarya’da 15 Temmuz milli irade derneğinin birinci olağan kongresinde bu açıklamayı yapmış. Ali Erbaş ‘’Türk askerinin mazlum’u korumak için zalimlere kurşun attığını da söylemiş’’…. Vay ahlaksız, namussuz, dinsiz vay! Sen gerçek bir din adamı olsan savaş amigoluğunu yapmazdın.

Senin namusun, şerefin olsa Afrin’de savaşa son verilmesini sağlamaya çalışırdın. Afrin’de yaşayanların hepsinin Müslüman ve mazlum Kürd vatandaşları olduklarını bilerek onlara yönelik saldırının barbarlık olduğunu, onlara atılan kurşun insanlığa sıkılan zalim kurşun olduğunu söylerdin. Demek ki senin namusun senin şerefin yoktur.

Ali Erbaş ayrıca senin kanın bozuktur. Senin gibi kanı bozuk fırsatçı leş kargaları cehennem zebanileridirler. Bunları sana hatırlatırken, Afrin’de zalim ve barbarca saldırıya maruz kalmış olup faşist kurşunlara hedef olanlar, Sultan Selahaddin Eyyubi’nin kardeşleri, benim akrabalarım ve Kürdistan’ın gerçek kahramanlarıdırlar. Asla teslim olmayacak, boyun eğmeyecek ve yenilmeyeceklerdir.

Afrin’e fakir fukaranın çocuklarını asker olarak zorla göndermiş olan barbarlar, kendilerinin istemiş oldukları insanlığa karşı ağır suçları örtbas etmek amacıyla Ìran ve Rusya’nın oyununa teslim olup Türkiye’yi savaş bataklığına sürmüşlerdir. Senin gibi yalaka, leş kargaları da bu zulme yataklık yapıyorlar. Ne sen, ne de onlar, Kürd halkına yönelik işlemiş olduğunuz ağır suçların hesabını vermekten kurtulamayacak.

Siz, bunun cezasını hem bu Dünya’da ve hem de inandığınız ahirette bunun hesabını vereceksiniz. İçinde insanlık duyguları olan her Türk vatandaşının bu kirli savaşı durdurmaya davet ediyorum.

Takipçi kardeşlerimi, Ali Erbaş köpeğini kınamaya davet ediyorum. Sosyal medya aracılığıyla başta olmak üzere her alanda bu şerefsizi protesto edelim.

Afrin ile birlikte Kürd halkı ve Kurdistan kazanacaktır.
Hüseyin Baybasin

603total visits,1visits today