BARAN DEMİR YORUMUNA SELAMLAR

0

Sizlerle paylaştığım yazılarımın içeriklerine ilginç yorumlar alıyorum. Bu yazımda Baran Demir adlı takipçimizin yorumuna değinmek istiyorum. Yorumu aynen yazıyorum.

Kendine siyasetçiyim liderim diyenler uyuşturucu kaçakçılığından hükümlü baybaşin yaptığı siyasi analizi okusalar iyi olur. Buraya yorum yazmayacaktım ama aynı siyasi analizi bende yapanlardanım. Keşke bir Kürt siyasetçisi yapsaydı. Bize boynumuzu eğmeyi kendine siyaset olarak savunanlara ibretlik bir açıklama”.

Saygıdeğer takipçilerim, öncelikle uyuşturucu kaçakçılığından hükümlü olmadığımı bilmenizi istiyorum. Kürd’lüğün düşmanlarının çirkef iftiralarının sonucu olarak maruz kaldığım dava yirmi yılı aşkın süredir devam ediyor. Bu konuyla ilgili bu sitede geniş bilgi var. Özgeçmişimi içeren yazıda da bu konuyla ilgili izahat var. Dolayısıyla bu konuya fazla değinmeyeceğim. Sevgili Baran Demir’in bu ithamını da “şahsi” olarak değerlendirmiyorum. İnsanlarımızın verimsiz söylem ve eylemlerle zamanlarını ve emeklerini israf etmemelerini görmek istiyorum. Madem söylemlerimi yararlı görüyorsun, demek ki doğruyu eğriyi görüp değerlendirebiliyorsun, ne güzel. Al bu bilgiyi değerlendir. Önemli olan halkımıza ülkemize sahip çıkmamızdır. Yararlı söylemi verimli eyleme dönüştürmek başarıdır. Bu noktaya yoğunlaşmalıyız. Basit, anlamsız ve gereksizliklerle oyalanmayalım. Siyasetçilerimize yol gösterelim. Halkımızı bilgilerle bilinçlendirelim. Halkımızın beklentilerine yanıt olalım. Bağımsız Birleşik Kurdistan Devletini resmileştirelim. Bu yolda bu amaca hizmet kutsaldır. Sevgili Baran Demir, verimli olmak için öne çık. Tatmin olmaya çalışma.

Dem xweş

Saygılarımla,
Hüseyin Baybaşin

519total visits,1visits today